Hakkımızda

"Pek çok kişi muhtemelen, bunu hiç aklına getirmiyor; gözlüğünden cep telefonuna, saatinden mobilyasına hayatına büyük fayda sağlayan makinaları tanımıyor. Çünkü makinalar kendileri ortada görünmekten çok ürettiklerinin ortada olmasını tercih ediyor. Hal böyle olunca, bize de onların hakkını vermek düşüyor! "

2010 yılında makina mühendisi Fatih Karakale’nin kurucu başkanlığıyla İstanbul’da faaliyete geçtik. Donanımlı, konularında yetkin, etik değerlere bağlı şahane bir ekip ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Son on iki yıldır eğitim kurumları, kamu kurumları ve özel sektöre hizmet veriyoruz. Sunduğumuz satış ve satış sonrası hizmetlerimizle; kamuda çözüm odaklı, fark yaratan, eğitime maksimum fayda sağlamak amaçlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Şirketimizin kökleri ve deneyimi ise on iki yıldan daha uzun bir geçmişe dayanıyor. 1988 yılında Günay Karakale tarafından kurulan Borsan Makina Takım Tezgâhları Şirketi’nden doğduk. Bu şirketin; bilgi birikimini, itibarını, imalat, takım tezgâhları ve satış tecrübesini günümüzün yeni teknolojileriyle birleştirdik. Bizzat kendi üretimimiz olan, tamamı yerli, Borsan marka BM36 model sütunlu şanzımanlı matkaplar gibi geçmiş başarılarımız, bize hep ilham verdi ve daha büyük başarılara teşvik etti.

Borsan CNC Sanayi ve Ticaret Şirketi olarak, aklınıza gelebilecek her ürünü imal eden makinaların ülkemizdeki satışı, ithalatı ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Makinalarımız bugün, teknik meslek liseleri, meslek yüksek okulları, teknik fakülteler ve mühendislik fakültelerindeki öğrenci ve öğretmenlerin mesleki gelişimlerine, sanayicilerin ülkemizde ortaya koyduğu işgücünün artışına büyük katkı veriyor. Kamu kuruluşlarının, fabrikaların toplum için daha fazla üretim yapabilmesini sağlıyor.

Borsan Makina Sanayi ve Ticaret Şirketi olarak; satış ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini de biz veriyoruz. Verdiğimiz sözlere sadık kalmak ve bize gelen talepleri cevapsız bırakmamak en büyük önceliğimizdir.

Müşterilerimizin ürünlerini en kısa sürede teslim ediyor, kurulumlarını yapıyor, olası sorunlarını hızlıca çözmeye odaklanıyoruz. Yine ikinci el makina satın almak isteyen müşterilerimize farklı alternatifler ve çözüm yolları sunuyoruz. Servis departmanımızla ise bize ihtiyaç duydukları her an, hizmet verdiğimiz herkesin yanında oluyoruz. Bir makinanın satışını yaptıktan sonra, tüm sürecini yakından takip ediyoruz.

Uzun yıllardan bugüne taşıdığımız deneyimle ve yenilikçi bakış açımızla, bundan sonra da sektörümüze yön vermeye devam edeceğiz. Çözümlerimizle bize ihtiyaç duyan tüm müşterilerimizin her zamanki gibi en hızlı şekilde yanlarında olacağız.

Tıpkı makinalar gibi, öncelikle ürettiklerimizle, başardıklarımızla ortada olacak, sektörümüzde fark yaratıyoruz.

Makinalar olmasaydı hayatımız nasıl olurdu diye hiç düşündünüz mü? Ya da makinaları üreten daha büyük makinalar olmasaydı?

Misyonumuz

Hep ileriyi hedefleyen bakış açımızla, yeni girişimler gerçekleştirmeye devam ederek büyümek ve ülkemizin ekonomisine daha fazla katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Yenilikçiliğe, bilim ve teknolojiye olan tutkumuzla, sektörümüzün lider markası olmak. 

Uzun yılların getirdiği bilgi birikimi, şeffaf pollitika ve müşteri odaklı ilişkiler ile Borsan Makine, Türk sanayicisinin her zaman yanında olmuştur.

Telefon

0545 149 41 39

Mail

info@borsancnc.com

Fax

0212 576 88 35

Sohbete başla!
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?