Kurumsal

1988 yılında Günay Karakale tarafından kurulan Borsan Makina San ve Ticaret Şirketi o dönemde Borsan marka BM36 matkaplarının imalatını yapmıştır. İmalattan gelen tecrübesi ile Borsan Makina takım tezgahları sektöründe de kendisine duyulan güvenin karşılığını vermiştir. Uzun yılların getirdiği bilgi birikimi, şeffaf pollitika ve müşteri odaklı ilişkiler ile Borsan Makine, Türk sanayicisinin her zaman yanında olmuştur.

2010 yılında daha kaliteli hizmet verebilmek adına yedek parça departmanı ve satış departmanını birbirinden ayıran Borsan Makina, satış ve ithalat sektöründe Borsan CNC Sanayi Ticaret Şirketi adı ile devam etmeye başlamıştır.

30 yıla yakın tecrübesi ile müşteri odaklı politikalarından asla ödün vermeyen Borsan CNC bünyesinde bulundurduğu teknik servis ve revizyon ekibi ile güven veren ve sektöründe önde gelen firmalardan olmaya devam etmektedir. Borsan CNC prensiplerinden biri de işini iyi bilen bir ekiple çalışmaktır.

CNC ve üniversal tezgahlarının ithalatı konusunda güvenilir ve işini iyi bilen firmalar ile çalışan Borsan CNC bu bağlamda Sharptech Precision, Jetco, İmaş-Cuteral, Ecoca, Machine Sazi Tabriz (İran Tos), ve Kent USA markalarının distiribütörlüğünü ve bayiliğini yapmaktadır. Bunun yanı sıra Borsan CNC kendi markası olan Falco Takım Tezgahlarının da satışını yapmaktadır.

Türk sanayicisinin ihtiyaçlarına kusursuz karşılık verebilmek adına çalışan Borsan CNC ürün yelpazesinde CNC Dik İşleme, CNC Torna, CNC Borverk, Borverk, Yan Tarama, Çap Torna, Eğitim Tipi, Torna, Freze, Testere, Matkap, Taşlama Tezgahlarını bulundurmaktadır. Uzun yılların verdiği tecbübe ile genç ve dinamik bakış açısını harmanlayan Borsan CNC, yenilikçi yaklaşımı ve mükemmeli arayan yapısı ile takım tezgahları sektörüne yön vermeye ve Türk sanayicisinin destekcisi olmaya devam etmektedir.

Uzun yılların getirdiği bilgi birikimi, şeffaf pollitika ve müşteri odaklı ilişkiler ile Borsan Makine, Türk sanayicisinin her zaman yanında olmuştur.

Telefon

0545 149 41 39

Mail

info@borsancnc.com

Fax

0212 576 88 35

Sohbete başla!
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?